Coaching CC

“Sztuka i uważność” 

Kapryśna technika akwarelowa uczy akceptacji tego co się wydarzyło. Ten rodzaj malarstwa uniemożliwia poprawienie wielu rodzajów błędów, popełnionych podczas malowania pracy. Aby uniknąć frustracji i zniechęcenia należy zaakceptować to co powstało w wyniku działania nieprzewidywalnej wody, płynącej po kartce. W życiu, takie podejście pozwala przetrwać i twórczo rozwiązać pojawiające się kryzysy.

Nazywam się Piotr Zarzycki. Od 12 lat rysuję i maluję. 2 lata temu zacząłem prowadzić zajęcia z akwareli.

Doświadczenie w rozwoju interpersonalnym zawdzięczam kilkuletniej psychoterapii, treningu interpersonalnym w grupie “TROP”, trzy letnim towarzyszeniu ludziom bezdomnymi jako wolontariusz. Byłem na dwóch turnusach w Brańszczyku organizowanych przez wspólnotę Drabina Jakubowa, na których w szerokim zakresie troszczyłem się o osoby z dziecięcym porażeniem mózgowym.

Oprócz pasji artystycznych, interesuję się rozwijaniem empatii u siebie i u innych.

Oferuję naukę uważności, wyciągania wniosków i rozwój empatii dzięki doświadczeniu zdobytemu podczas 6 godzinnych zajęć z akwareli. Oferta kierowana jest do pracowników firm. Klient dokonuje zakupu zajęć dla całej grupy. Maksymalna liczba osób w grupie: 10.

Zajęcia odbywają się w Warszawie na Muranowie:

Sala jest wyposażona we wszystkie potrzebne materiały do malowania oraz w kawę, herbatę, ciastka. Podczas zajęć zostaną namalowane 3 prace.

Plan zajęć:

10:00 – 13:00 Pierwszy blok zajęć

13:00-14:00 Przerwa obiadowa w okolicznych miejscach gastronomicznych. Na koszt uczestników.

14:00-17:00. Drugi blok zajęć